Irányítószám: 1125
Város: Budapest
Utca: Rőzse köz 4.
Telefon: (1) 355 59 27
Activity: Magyar-angol magánóvoda, magánbölcsőde, XII. kerület. A Micimackó Kuckója Óvoda – Winnie the Pooh – több mint tízéves tapasztalattal rendelkező, kéttannyelvű alapítványi óvoda, ahol 2,5 éves kortól 7éves korig várjuk a gyerekeket. Óvodánk kis létszámú csoportokkal működik, a teljes óvodai létszám 25-30 fő. A gyerekekkel két magyar és két angol anyanyelvű tanár foglakozik, szigorúan vigyázva arra, hogy a foglakozásokat játékos formában tartsák meg. Az angol nyelv egész nap jelen van a gyerekek életében. A mindennapos angol nyelvi környezet mellett külön angol nyelven folyó foglalkozásokat is tartunk, melyeken szavakat, dalokat, verseket tanulnak a gyermekek. Óvodánkban Bio-Gasztro étkezést biztosítunk, mivel nagy hangsúlyt fektetünk a gyermekek egészséges fejlődésére is, ezért a sport, a mozgás kiemelt tevékenység nálunk. Szolgáltatásaink: óvoda; bölcsőde; családi napközi; gyermekfelügyelet. Foglalkozásaink: sakk, judó, úszás, síelés, táncház.